Nvtvn kniha

Indini na Vtrnku 2011

3. 08:55:01
Dobré ráno přeji,
nahrávání trvalo o trochu déle než jsem čekal, nahrával jsem to přes noc, ale již je to hotové a mohu Vám poskytnout fotky z letošního tábora, na které se jistě všichni těšíte.

Zde jsou fotky a videa z tábora, přeji hezké pokoukáničko :))


Šaman Vališpik
2. 14:45:47
A ještě jedna zprava doufam ze jsme jsi všichni udělali poznamku do diaře na 10.9. a přijedete na Dračak.

Klára
2. 12:33:00
Těch 14 dní rychle uteklo jako voda. Bylo to tam super a snad se uvidíme dříve než na dalším táboře.:-)Už teď mi všichni chybíte.

Velká Orlice
1. 19:53:02
Zdravím Vás přátele,
jistě už všichni netrpělivě čekáte na více fotek, než-li zatím bylo k vidění. Momentálně probírám, abych odstranil rozmazané či jinak poškozené fotografie.

Jakmile budu s tímto hotov, nahraji je na stránky (což potrvá několik hodin), takže ke stažení budou až zítřejší den.

Děkuji za pochopení


Šaman Vališpik
1. 11:44:28
no my všichni taky doufame že se neuvidime až za rok..to by bylo smutne

Klára
1. 08:16:43
bylo to krásných 14 dní a těším se příští rok na další skvělou zábavu pod celtama. Bude se mi po vás lidičky smutno. Doufám že mi to výjde a uvidíme se i na jiných akcích.

Kildiš
31. 16:04:16
Jak já tenhle tábor miluju a těším se na další rok. Šaman Vališpik, šaman Kildiš a hlavní náčelkník Valsuhop byly prostě nejlepší. Škoda, že tenhle tábor nebyl delší, nechtělo se mi loučit s lidma, který tam s nama byli. A daleko dopředu ohlašuju do Adršpach už mě v životě nikdo pěšky nedostane, ale byl to nejlepší zážitek z celýho tábora. Těším se na Vás a na příští rok. Vaše Indiánka z Kmenu Orlů

indián z kmenu orlů- Hanka
31. 13:34:00
Ahojky bylo to super s vami zažít 14 dní už se moc tešim na dalsí rok.A doufam ze se potkame driv nez za rok.

Klara
29. 13:02:59
Nazdar táborníci, kronika je úžasná, je vidět, že jste zdárně překonali hněv boha děštů a že jste si to na táboře i přesto vesele užíváli moc Vás všechny zdravím Máca a její svoboďácký klan z Náchoda a okolí ps: zítra se snad na chviličku uvidíme

máca
28. 08:34:40
Dobré ráno Vám přejeme z tábořiště,
Omlouváme se za zpožděné vyrytí obrazců do svatyně, ale naši ryči měli plno jiné práce a tak se doplňuje dneska. S pozdravem osazenstvo tábořiště u Větrníku.


Šaman Vališpik
27. 21:40:21
Nech Veľký Manitou sprevádza kroky svojich indiánskych detí na ceste za statočnosťou a odvahou i napriek nepriazni daždivých bohov, svojej malej indiánskej dcérke zo Senca blahoželá k odhodlaniu okúsiť na vlastnej koži dobrodružstvo, ktorého sa účastní.

klekípetruša z Karlína
26. 20:50:08
Opět zdravím z osady bledých tvářích zvaném Brno všechny malé i velké indiány.Už se vám krátí zkouška indiánského přežití v divočině,tak vám přeji nechť velký Manitů při vás stojí a ochraňuje od zlých duchů.Musím znovu pochválit písmo na vaší buvolí kůži.Je pěkně a vtipně psané,tímto se skláním před velkým náčelníkem Valsuhobem a šamanem Kídlišem i šamanem Vališpikem.

Andy
26. 17:05:52
Na Vašem krásném táboře Vám všem přejeme ještě hodně krásných zážitků, sluníčka a hlavně chceme touto cestou popřát naší malé tábornici Aničce Svobodové k jejímu dnešnímu svátku a taky všem ostatním Aničkám. Přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka. S pozdravem babička, děda, Eliska a Mates ze Lhoty

Svoboďáci ze Lhoty
26. 10:04:49
tak to je opravdu skvělé lepší nápad jste nemohly mít,je to opravdu skvělé že i my rodiče se můžeme mrknout jak si to na vašem táboře naše ratolesti užívají.Jaké máte akce a naplánování a hlavně jak se jim věnujete,je to opravdu nádhera.A aji přes takové počasí.opravdu se vám to moc povedlo koukám na to každej den a stále nové a nové foto a video tak to fakt nemá chybu je vidět že jste ti praví pro jekou koliv zábavu i přes jaké koliv počasí jen tak dál stojí to za to.mějte se.

Věra podhhradská
25. 09:44:59
Bezva nápad vytvořit tyto stránky,staří indiáni s napětím sledují ,jak jejich indiánčata,zdolávají zadané úkoly a statečně čelí hněvu slzícího boha,který se konečně nechal oblomit a přijal obětní dary.Přejeme všem indiánům z osady Větrník slunečný zbytek pobytu a spoustu nezapomenutelných zážitků.TĚŠÍME SE NA DALŠÍ STRÁNKY VAŠÍ KRONIKY A PŘEDEVŠÍM NA FOTKY. ZDRAVÍ MATKA ŠAMANA VALIŠPIKA

BUBLINA
24. 22:49:32
Ahojte indiáni, všechny vás zdravím a chtěla bych dodatečně popřát Kristýnce Mrázkové všechno nejlepší k svátku. Bohužel dříve jsem se sem nedostala, tak píšu až teď. I všem ostatním Kristýnkám přeji všechno nejlepší, pokud tam ještě nějaké jiné Kristýnky jsou. Tak si to tam hezky užívejte a mějte se hezky =))

Petis Nováková
23. 20:13:51
Zdravíme od posvátné hora Říp ,kde právě zasedá rada kmenových náčelníků z osady Černouček. Posel dobrých zpráv přinesl zprávu ,že v příštích dnech by mělo počasí mít lepší náladu a slunce by se mělo vrátit nad mraky. Přejeme všem v osadě Větrník ať užívají indianského léta a přivezou si domů nezapomenutelné zážitky.

Terka a Lukáš
23. 19:12:52
Píďa vysílačku nenosí nebo ji už ztratil? Ve Skalistých horách ji měl viset na kapse.Dnes se na vás konečně pousmálo sluníčko. Doufám, že jste se trochu usušili,neb v neděli má zase pršet,podle numerického modelu by vás to ale mohlo minout.Jinak se závistí v oku všechny zdravím!

knapi
22. 14:25:01
Řeky v okolních korytech stále kontrolujeme, průtok je normální. Píďa není na spojení, tak asi vysílačku nenosí.

Náčelník Valsuhob
22. 14:19:17
Zravím, Velký Manitou seslal spousty vod na vaše přibytky. Doufám,že jste všichni v pořádku a dravé řeky, tekoucí v blízkosti ležení že se drží ve svých korytech. Vzkaz pro Píďu - nenos vysílačku pověšenou na kapse - dopadne to jako s tvým mobilem!!!

knapi
22. 14:17:59
Z osady Větrník, zdravíme všechny rodiče indiánů, podnáčelníků, náčelníků i všechny kamarády a příbuzné. Prší, duchové deště nám nejsou nakloněni, ale přeci jen duchové dobré nálady jsou stále s námi. Zkušení náčelníci umí rozdělati ohně i z mokrého dřeva, tak topíme, kde se dá, aby se měli všichni kde ohřát.

Náčelník Valsuhob
22. 10:45:36
Zdravíme všechny indiány a indiánky,kteří se nevzdávají,ani když jim počasí nepřeje. Snad každý sleduje oblohu a moc si přeje, aby se bohové umoudřili a za odměnu Vám poslali aspoň trochu lepší počasí.Bohové prý slibují, že sobota by mohla být bez mokrých mráčků aspoň přes den, tak doufejme, že své sliby dodrží. Děkujeme za doplňování galerie a kroniky,každý den se těšíme na nové informace a fotografie. Táborníci,držte se a užijte si každý den co nejlépe!

Nováci od Alči
21. 22:38:55
Zdravím všechny indiány.Každý večer zřím na kouřové signály a musím jen chválit.Barevné obrazce vyryté do vaší svatyně s názvem galerie jsou také k pokoukání.Nechť vám velký Manitů dopřeje více dnů od boha slunce a usmíří se s bohem padající vody.

Andy
20. 23:27:06
Děkujeme za Vaše zprávy a podporu.
Na celodenní výlet nemohlo být lepší počasí (občas nám jen lehce mrholilo).


Náčelník Valsuhob
20. 06:27:46
Moc zdravíme všechny indiány a indiánky. To počasí Vám moc nepřeje, ale snad bude líp. Ať se Vám vydaří dnešní výlet a nezmoknete.Jinak ty chýše se všem moc povedli. Pěkné počasí a úsměv na rtu posílají bledé tváře.

svobodáci
19. 20:12:18
Milí indiáni, Velký Manitou vám není nakloněn.Posílá na vás vodu a chlad,ale věřte, že na vás u plápolajícího krbu a ve vaně teplé vody myslíme.Doufám, že máte dostatek bůvolích kůží na zahřátí svých prochladlých těl. Kronika je bezva věc,jen je škoda, že autor článků není stejný jako loni.Pozdravy úplně všem a hlavně odvážné Fanynce!!! Jo, jestlipak si Píďa vzal s sebou kytaru? Chtěl vám u táboráku zahrát....

knapi
19. 19:54:44
Zdravím všechny Indiány z V. Šumic , po vložení "maličkosti" jako jsou fotky ,jsou Vaše stránky uchvancancující :-)

Šidlíková
18. 19:54:20
Zdravíme všechny táborníky a tábornice - vlastně indiány a indiánky! Přejeme Vám, ať se Vám tábor vydaří a ať je i počasí na Vás trochu milejší. Vaši kroniku budeme stále sledovat. Musíme pochválit tuto stránku- povedla se Vám.Tak se všichni známí i neznámí mějte co nejlépe.

Nováci od Alči
18. 18:09:32
Ahoj táborníci, sledujeme kroniku a vlastně i celé stránky a zatím je to super. Držíme palce a hlavně ať Vám vše dobře dopadne. Snad se bohové umoudří a udělá se vám krásné počasí. S pozdravem Gumídci

David Brambor Brůna
18. 15:32:40
Nazdar indiani,pozdravuji z Brna

Andy
18. 14:40:59
Bude i nějaké foto?

šidliková